HaberlerGündemViranşehir'de seyyar satıcı ve kaldırım işgali denetimi gerçekleştirildi

Viranşehir'de seyyar satıcı ve kaldırım işgali denetimi gerçekleştirildi

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde, belediyeye bağlı zabıta ekipleri; semt pazarı, kaldırım işgali ve seyyar satıcılara yönelik denetimlerde bulundu.

Viranşehir'de seyyar satıcı ve kaldırım işgali denetimi gerçekleştirildi

Ekipler, Eski Urfa, Eski Derik, Ceylanpınar, Karacadağ caddelerinde kaldırım işgali, Canlı Hayvan Pazarı'nda seyyar satıcı ve semt pazarı esnafına yönelik denetimler gerçekleştirdi.

Vatandaşların yoğun olarak kullandıkları kaldırım ve caddelerin daha rahat kullanımı amacıyla yapılan denetimlerde, kaldırımları gelişi güzel işgal eden esnaf uyarılırken, hayvan pazarında satış yapan seyyar satıcılar alandan çıkarıldı.

Yapılan kontrollerde herhangi bir olumsuzluğa rastlanmazken uyarıları dikkate almayan esnafa zabıta ekipleri tarafından bir sonraki denetimlerde cezai işlem uygulanacağı hatırlatıldı.

İlçe genelinde denetimlerin aralıksız devam edeceği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER