HaberlerGündemViranşehir'de seyyar satıcı ve kaldırım işgali denetimi gerçekleştirildi

Viranşehir'de seyyar satıcı ve kaldırım işgali denetimi gerçekleştirildi

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde, belediyeye bağlı zabıta ekipleri; semt pazarı, kaldırım işgali ve seyyar satıcılara yönelik denetimlerde bulundu.

Viranşehir'de seyyar satıcı ve kaldırım işgali denetimi gerçekleştirildi

Ekipler, Eski Urfa, Eski Derik, Ceylanpınar, Karacadağ caddelerinde kaldırım işgali, Canlı Hayvan Pazarı'nda seyyar satıcı ve semt pazarı esnafına yönelik denetimler gerçekleştirdi.

Vatandaşların yoğun olarak kullandıkları kaldırım ve caddelerin daha rahat kullanımı amacıyla yapılan denetimlerde, kaldırımları gelişi güzel işgal eden esnaf uyarılırken, hayvan pazarında satış yapan seyyar satıcılar alandan çıkarıldı.

Yapılan kontrollerde herhangi bir olumsuzluğa rastlanmazken uyarıları dikkate almayan esnafa zabıta ekipleri tarafından bir sonraki denetimlerde cezai işlem uygulanacağı hatırlatıldı.

İlçe genelinde denetimlerin aralıksız devam edeceği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER