HaberlerGündemViranşehir’de kaldırımları işgal eden tabelalar kaldırıldı

Viranşehir’de kaldırımları işgal eden tabelalar kaldırıldı

Viranşehir Belediyesi, cadde, sokak ve kaldırımlarında trafik akışına engel olan ve çevre kirliliğine sebebiyet veren reklam, tanıtıcı tabela, bilbord, flama ve saksıları kaldırdı.

Viranşehir’de kaldırımları işgal eden tabelalar kaldırıldı

Zabıta ve Temizlik işleri Müdürlüğü ekiplerince ortaklaşa yürütülen çalışmada, şehrin tüm cadde ve sokak kaldırımlarında bulunan reklam panoları, tanıtıcı amblem, flama, bilbord ve saksıları topladı.

Yapılan çalışma ile cadde ve sokaklarda olumsuz görüntü oluşturan, yaya ve araç trafiği için de tehlike arz eden materyaller kaldırılarak güzel bir görünüme kavuşturuldu.

Cadde ve sokaklarda görüntü ve çevre kirliliğine sebep olan reklam panoları, tanıtıcı amblem, flama, bilbord ve saksıları toplama ve kaldırma çalışmalarına belirli periyotlarla devam edileceği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER