HaberlerGündemViranşehir’de kaldırımları işgal eden tabelalar kaldırıldı

Viranşehir’de kaldırımları işgal eden tabelalar kaldırıldı

Viranşehir Belediyesi, cadde, sokak ve kaldırımlarında trafik akışına engel olan ve çevre kirliliğine sebebiyet veren reklam, tanıtıcı tabela, bilbord, flama ve saksıları kaldırdı.

Viranşehir’de kaldırımları işgal eden tabelalar kaldırıldı

Zabıta ve Temizlik işleri Müdürlüğü ekiplerince ortaklaşa yürütülen çalışmada, şehrin tüm cadde ve sokak kaldırımlarında bulunan reklam panoları, tanıtıcı amblem, flama, bilbord ve saksıları topladı.

Yapılan çalışma ile cadde ve sokaklarda olumsuz görüntü oluşturan, yaya ve araç trafiği için de tehlike arz eden materyaller kaldırılarak güzel bir görünüme kavuşturuldu.

Cadde ve sokaklarda görüntü ve çevre kirliliğine sebep olan reklam panoları, tanıtıcı amblem, flama, bilbord ve saksıları toplama ve kaldırma çalışmalarına belirli periyotlarla devam edileceği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Çekici üzerindeki araçta 22 buçuk kilo uyuşturucu ele geçirildiÇekici üzerindeki araçta 22 buçuk kilo uyuşturucu ele geçirildi Yarından itibaren 75 yaş üzeri vatandaşların aşılanmasına başlanacakYarından itibaren 75 yaş üzeri vatandaşların aşılanmasına başlanacakGenelkurmay Başkanı Güler NATO toplantısına katıldıGenelkurmay Başkanı Güler NATO toplantısına katıldı3 bin 500 litre gümrük kaçağı akaryakıt ele geçirildi3 bin 500 litre gümrük kaçağı akaryakıt ele geçirildiNesli tükenmekte olan su samurları ağzında balıkla görüntülendiNesli tükenmekte olan su samurları ağzında balıkla görüntülendi
SIRADAKİ HABER