HaberlerGündemViranşehir'de bir lisesi Covid-19 nedeniyle karantinaya alındı

Viranşehir'de bir lisesi Covid-19 nedeniyle karantinaya alındı

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde bulunan Fen Lisesi'nde bir öğrencinin Covid-19 testinin pozitif çıkması sonucu okul karantinaya alındı.

Viranşehir'de bir lisesi Covid-19 nedeniyle karantinaya alındı

Edinilen bilgiye göre; Viranşehir Fen Lisesi Kız öğrenci yurdunda bir öğrencinin Coronavirus testinin pozitif çıkması sonucu kız yurdunda kalan yaklaşık 23 öğrenci yurtta tedbir amaçlı karantinaya alındığı öğrenildi.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Viranşehir Fen Lisesi Müdürü Sadettin Erbek,"Sosyal medyada yayınlanan bir haber üzerine bir açıklama yapma gereği duyduk. Okulumuz pansiyonunda birkaç öğrencimizin Covid-19 semptomu göstermesi üzerine yapılan test sonucunda bir öğrencimizin test sonucu pozitif çıkmıştır. Test sonucu pozitif çıkan öğrencimiz ve temaslı öğrencilerimiz İlçe Sağlık Kurulunun ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün bilgisi dâhilinde karantinaya alınmış olup gerekli tüm tedbirler alınmıştır. "dedi.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER