HaberlerGündemViranşehir Belediyesinden yeni yılın ilk meclis toplantısı

Viranşehir Belediyesinden yeni yılın ilk meclis toplantısı

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçe Belediyesi, 2021 yılının ilk belediye meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Viranşehir Belediyesinden yeni yılın ilk meclis toplantısı

Meclis toplantı salonunda 2021 yılı ocak ayı olağan meclis toplantısı, Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin başkanlığında yapıldı.

Halka ve basına açık yapılan toplantının açılış konuşmasını yapan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, meclis üyelerinin yeni yılını kutlayarak, yeni yılın ilk toplantısında alınacak kararların hayırlara vesile olmasını diledi.

Yeni yılın başta sağlık olmak üzere huzur, başarı ve mutluluk getirmesi dileğinde bulunan Ekinci, 2020 yapılan ve 2021’de yapılacak hizmetleri anlattı.

Ekinci, 2020 yılında Gençlik Spor Bakanlığından hibe alınan 30 milyon lira ile birçok spor tesislerinin temelini attıklarını kaydetti.

Yapılan konuşmanın ardından meclis üyeleri tarafından gündem dışı verilen soru önergeleri tek tek okundu. 

Üç soru önergesi gündem maddelerine alınırken, diğer soru önergeleri ilgili birimlere sevk edildi. 

Gündeme alınan soru önergelerinden Gölbaşı Mahallesi'nde bulunan parka vefat eden Muhtar Mehmet Nuri Parlak’ın isminin verilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Daha sonra 7 maddeden oluşan gündem maddelerine geçildi. Yaklaşık 2 saat süren toplantının tüm gündem maddeleri karara bağlanırken, ihtisas komisyon raporlarının görüşülmesine yarın devam edilecek.

İLGİLİ HABERLER

Şanlıurfa'da kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulunduŞanlıurfa'da kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulunduŞanlıurfa'da bir gecede 6 işyeri soyulduŞanlıurfa'da bir gecede 6 işyeri soyulduVan'da bir PKK mensubu teslim olduVan'da bir PKK mensubu teslim olduÇeşitli suçlardan 15 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandıÇeşitli suçlardan 15 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandıPeçe takan kadını uçaktan indirmeye çalıştılarPeçe takan kadını uçaktan indirmeye çalıştılar
SIRADAKİ HABER