HaberlerGündemViranşehir Belediye Başkanı Ekinci'den Regaip Kandili mesajı

Viranşehir Belediye Başkanı Ekinci'den Regaip Kandili mesajı

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Ekinci, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Viranşehir Belediye Başkanı Ekinci'den Regaip Kandili mesajı

Mesajında, Regaip Kandilinin tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini dileyen Ekinci; Recep, Şaban ve Ramazan ayını içinde barındıran ve üç ayların başlangıcı sayılan Regaip Kandilini iyi değerlendirmek gerektiğine dikkat çekti.

Bu mübarek rahmet mevsiminde yapılacak ibadetlerin yanı sıra edilecek duaların da büyük önem taşıdığını belirten Ekinci, "Üç ayların başlangıcını müjdeleyen ve rahmeti bereketi bol olan bu mübarek günün; sevgi, barış ve kardeşlik duygularımızı arttırmasını diliyorum.

İslam dünyası için sevinç, bereket ve mağfiret mevsimi olan üç ayların toplumumuzdaki iç huzur, birlik, beraberlik ve kardeşliği daha da pekiştireceğine inanıyorum.

Bu vesileyle Regaip Kandilinin başta Viranşehir olmak üzere ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa sağlık, barış ve huzur getirmesini diliyorum." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER