HaberlerGündemViranşehir Belediye Başkanı Ekinci'den Regaip Kandili mesajı

Viranşehir Belediye Başkanı Ekinci'den Regaip Kandili mesajı

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Ekinci, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Viranşehir Belediye Başkanı Ekinci'den Regaip Kandili mesajı

Mesajında, Regaip Kandilinin tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini dileyen Ekinci; Recep, Şaban ve Ramazan ayını içinde barındıran ve üç ayların başlangıcı sayılan Regaip Kandilini iyi değerlendirmek gerektiğine dikkat çekti.

Bu mübarek rahmet mevsiminde yapılacak ibadetlerin yanı sıra edilecek duaların da büyük önem taşıdığını belirten Ekinci, "Üç ayların başlangıcını müjdeleyen ve rahmeti bereketi bol olan bu mübarek günün; sevgi, barış ve kardeşlik duygularımızı arttırmasını diliyorum.

İslam dünyası için sevinç, bereket ve mağfiret mevsimi olan üç ayların toplumumuzdaki iç huzur, birlik, beraberlik ve kardeşliği daha da pekiştireceğine inanıyorum.

Bu vesileyle Regaip Kandilinin başta Viranşehir olmak üzere ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa sağlık, barış ve huzur getirmesini diliyorum." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

İstanbul Valisi Yerlikaya: Hedef mavi kategoriİstanbul Valisi Yerlikaya: Hedef mavi kategoriMalatya’da uyuşturucu hap ticaretinden 2 kişi tutuklandıMalatya’da uyuşturucu hap ticaretinden 2 kişi tutuklandıBakan Yardımcısı Yavuz, yurt dışındaki tarihi eserlerin getirilmesi için çalışıyoruzBakan Yardımcısı Yavuz, yurt dışındaki tarihi eserlerin getirilmesi için çalışıyoruz​Van’da AFAD gönüllülerine kimlikleri dağıtıldı​Van’da AFAD gönüllülerine kimlikleri dağıtıldıMalatya'da İl Afet Risk Azaltma Planı toplantısı gerçekleştirildiMalatya'da İl Afet Risk Azaltma Planı toplantısı gerçekleştirildi
SIRADAKİ HABER