HaberlerGündemViranşehir Belediye Başkanı Ekinci'den Regaip Kandili mesajı

Viranşehir Belediye Başkanı Ekinci'den Regaip Kandili mesajı

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Ekinci, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Viranşehir Belediye Başkanı Ekinci'den Regaip Kandili mesajı

Mesajında, Regaip Kandilinin tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini dileyen Ekinci; Recep, Şaban ve Ramazan ayını içinde barındıran ve üç ayların başlangıcı sayılan Regaip Kandilini iyi değerlendirmek gerektiğine dikkat çekti.

Bu mübarek rahmet mevsiminde yapılacak ibadetlerin yanı sıra edilecek duaların da büyük önem taşıdığını belirten Ekinci, "Üç ayların başlangıcını müjdeleyen ve rahmeti bereketi bol olan bu mübarek günün; sevgi, barış ve kardeşlik duygularımızı arttırmasını diliyorum.

İslam dünyası için sevinç, bereket ve mağfiret mevsimi olan üç ayların toplumumuzdaki iç huzur, birlik, beraberlik ve kardeşliği daha da pekiştireceğine inanıyorum.

Bu vesileyle Regaip Kandilinin başta Viranşehir olmak üzere ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa sağlık, barış ve huzur getirmesini diliyorum." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER