HaberlerGündemViranşehir Belediye Başkanı Ekinci'den Mirac Gecesi mesajı

Viranşehir Belediye Başkanı Ekinci'den Mirac Gecesi mesajı

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Ekinci, Mirac Gecesi nedeniyle yayımladığı mesajında böylesi mübarek gecelerin, yüreklerdeki kin ve nefret duygularının temizlenmesi için eşsiz bir fırsat olduğunu söyledi.

Viranşehir Belediye Başkanı Ekinci'den Mirac Gecesi mesajı

Kandilin gelmesiyle sevinç ve mutluluk yaşadıklarını belirten Ekinci, manevi ve güzel duygular eşliğinde hemşerilerine iyi dileklerde bulundu.

Mesajında Ekinci şunları dile getirdi:

"Üç ayların başlangıcında idrak ettiğimiz Regaip Kandili'nin ardından arınma ve Allah'a yükseliş anlamına gelen Mirac Gecesi'ne erişmenin sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. Kandiller yüreklerimizin kin ve nefret duygularının temizlenmesi için bir fırsattır. Bizler de bu fırsatı manevi, naif ve güzel duygular eşliğinde değerlendirmeliyiz. Bu mübarek gecedeki sevgi, hoşgörü ve paylaşımlar, barış, dostluk, kardeşlik duygularına katkı sağlayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Mirac Kandil'inin, başta Viranşehir ve Şanlıurfa hemşerilerimiz, milletimiz ve İslam alemi için birliğe, huzura, kardeşliğe, sağlığa ve berekete vesile olmasını diliyorum" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER