HaberlerGündem​Van Valisi Bilmez muhtarların sorunlarını dinledi

​Van Valisi Bilmez muhtarların sorunlarını dinledi

​Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, toplantıda bir araya geldiği muhtarların sorun ve taleplerini dinledi.

​Van Valisi Bilmez muhtarların sorunlarını dinledi

Valilik Ali Paşa toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Başkale ve Tuşba ilçelerindeki çeşitli mahallelerden gelen muhtarlar katıldı.

Vali Bilmez, toplantıda yaptığı konuşmada Van’da kar yağışının başladığını özellikle kırsaldaki mahalle yollarının açılması için yoğun bir çaba içerisinde olduklarını söyledi. Yolların en kısa zamanda açılması için ekiplerin gece gündüz çalıştığını ifade eden Vali Bilmez, asılsız ihbarlardan dolayı geçmiş yıllarda sıkıntı yaşandığını bunun önüne geçilmesini gerektiğini vurguladı.

Pandemi tedbirleri konusunda da muhtarları uyaran Vali Bilmez, mahallelerde ziyaretler, toplu etkinliklerin yapılmamasının önemine vurgu yaparak, muhtarların bu konularda sık sık mahalle sakinlerini bilgilendirmesi gerektiğini dile getirdi.  

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER