HaberlerGündemVan Valisi Bilmez, mahalle muhtarlarının sorunlarını dinledi

Van Valisi Bilmez, mahalle muhtarlarının sorunlarını dinledi

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, muhtarlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.

Van Valisi Bilmez, mahalle muhtarlarının sorunlarını dinledi

Valilik Ali Paşa toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya, Tuşba, Edremit, Erciş, Çaldıran ve Muradiye ilçelerinden gelen muhtarlar katıldı.

Toplantının açılışında muhtarlarla tek tek tanışan, mahallelerdeki sorun ve talepleri dinleyen Vali Bilmez, salgın kurallarına uyulması hususunda da gerekli uyarılarda bulundu. 

Yaklaşık 2 saat süren toplantıda Büyükşehir Belediyesi Muhtarlar Daire Başkanı Orhan Gülaçar ve Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri ve Kararlar Daire Başkanı Miraç Kaya hazır bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER