HaberlerGündemVan Valiliği: PKK'ye yardım ve yataklık eden 5 kişi yakalandı

Van Valiliği: PKK'ye yardım ve yataklık eden 5 kişi yakalandı

Van, Kocaeli ve Hakkâri illerinde PKK'ye bilerek ve isteyerek yardım ve yataklık ettikleri belirtilen 5 kişi gözaltına alındı.

Van Valiliği: PKK'ye yardım ve yataklık eden 5 kişi yakalandı

Van Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "PKK'nin faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik yapılan istihbari çalışmalar neticesinde; PKK'ye "Bilerek İsteyerek Yardım ve Yataklık Etmek" suçundan, YPS (Sivil Savunma Birlikleri) içerisinde faaliyet gösteren, Van, Kocaeli ve Hakkâri illerinde 5 işbirlikçi şahsa yönelik 08 Nisan 2021 tarihinde operasyon icra edildi. 5 şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alındı." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER