HaberlerGündemVan Valiliği: PKK'ye yardım ve yataklık eden 5 kişi yakalandı

Van Valiliği: PKK'ye yardım ve yataklık eden 5 kişi yakalandı

Van, Kocaeli ve Hakkâri illerinde PKK'ye bilerek ve isteyerek yardım ve yataklık ettikleri belirtilen 5 kişi gözaltına alındı.

Van Valiliği: PKK'ye yardım ve yataklık eden 5 kişi yakalandı

Van Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "PKK'nin faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik yapılan istihbari çalışmalar neticesinde; PKK'ye "Bilerek İsteyerek Yardım ve Yataklık Etmek" suçundan, YPS (Sivil Savunma Birlikleri) içerisinde faaliyet gösteren, Van, Kocaeli ve Hakkâri illerinde 5 işbirlikçi şahsa yönelik 08 Nisan 2021 tarihinde operasyon icra edildi. 5 şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alındı." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER