HaberlerGündemVan Mobilya Fuarı kapılarını ikinci kez ziyaretçilerine açtı

Van Mobilya Fuarı kapılarını ikinci kez ziyaretçilerine açtı

Van’da ilki 2019 yılında gerçekleştirilen ancak geçen yıl salgın tedbirleri dolayısıyla yapılamayan Mobilya Fuarı ikinci kez kapılarını ziyaretçilere açtı.

Van Mobilya Fuarı kapılarını ikinci kez ziyaretçilerine açtı

Van Expo Fuar ve Kongre merkezindeki fuarın açılış konuşmasını yapan Vali Mehmet Emin Bilmez, geçen yıl salgın nedeniyle yapılamayan fuarın, kısıtlamaların gevşetildiği bu süreçte ikinci kez kapılarını yeniden açtığını vurguladı.

Fuarların ilin ekonomisine büyük katkı sunduğuna dikkat çeken Vali Bilmez “Fuarda 40 stantta 150 marka temsil ediliyor. Öncelikle böyle bir fuar merkezini ilimize kazandıranlara teşekkür ediyorum. Bu gelişmeler artık ilimizde fuar kültürünün oturduğunu gösteriyor. Bu tür fuarlar vatandaşımız ve esnafımız tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanıyor. Fuarımız, ilimiz ekonomisine olumlu katkı sağlayacaktır. Bu fuarda stant açan firmalarımızı ve görev yapanları tebrik ediyor, hayırlı kazançlar diliyorum. Bu ekonomik hareketliliği daha da arttıracağız. Mavide kalmamız için vatandaşlarımızın da salgın kurallarına uymalarını istiyorum. Sosyal hayatın daha da normalleşmesi ve ticari hayatımızın gelişmesi için mavide kalmamız lazım.” dedi.

Ak Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas ve Asya Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Güler’in de konuşma yaptığı fuarın açılış kurdelesi Vali Mehmet Emin Bilmez, eşi Meral Bilmez ve protokol tarafından kesildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER