HaberlerGündemVan Gölü kıyısında kardan “Van Gölü Canavarı” yaptılar

Van Gölü kıyısında kardan “Van Gölü Canavarı” yaptılar

Van'ın Edremit Belediyesi temizlik işçileri, kent meydanında biriktirdikleri kar yığınıyla, kardan Van Gölü canavarı yaptılar.

Van Gölü kıyısında kardan “Van Gölü Canavarı” yaptılar

Temizlik işçileri, ilçe merkezinde kaldırımları temizledikten sonra Van Gölü sahilinde bulunan Edremit Kent Meydanında topladılar.

Yürüyüş yollarını temizleyen işçiler, daha sonra meydanda topladıkları kar yığınları ile zaman zaman gündeme gelen Van Gölü canavarının kardan versiyonunu yaptılar. 10 işçinin yaklaşık 2 günde yaptığı kardan Van Gölü canavarının uzunluğu 10 metreyi buldu.

Edremit kent meydanı sahilinde yürüyüş yapan vatandaşlar, kardan Van Gölü canavarını görünce hatıra fotoğrafları çektiler.

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürü Emrah Bozkaya, sosyal medya hesabında, “Flaş Flaş Flaş! Yıllardır merakla beklenen Van Gölü Canavarı, temizlik işleri müdürlüğümüz tarafından kıskıvrak yakalanmıştır. Edremit kent meydanında ifşa edilmektedir. Siz değerli Van halkının ziyaretlerini beklemektedir” ifadelerini kulandı.

İLGİLİ HABERLER

Gaziantep’te Aile ve Dini Rehberlik Merkezi kurulacakGaziantep’te Aile ve Dini Rehberlik Merkezi kurulacakOtomobil köprüden dereye yuvarlandı: Bir yaralıOtomobil köprüden dereye yuvarlandı: Bir yaralıKısıtlamaya uymayan 27 bin 839 kişi hakkında işlem yapıldıKısıtlamaya uymayan 27 bin 839 kişi hakkında işlem yapıldıEren-2 Lice operasyonunda 31 gözaltıEren-2 Lice operasyonunda 31 gözaltıMeteoroloji İstanbul için kar yağışı uyarısında bulunduMeteoroloji İstanbul için kar yağışı uyarısında bulundu
SIRADAKİ HABER