HaberlerGündemVan Gölü kıyısında kardan “Van Gölü Canavarı” yaptılar

Van Gölü kıyısında kardan “Van Gölü Canavarı” yaptılar

Van'ın Edremit Belediyesi temizlik işçileri, kent meydanında biriktirdikleri kar yığınıyla, kardan Van Gölü canavarı yaptılar.

Van Gölü kıyısında kardan “Van Gölü Canavarı” yaptılar

Temizlik işçileri, ilçe merkezinde kaldırımları temizledikten sonra Van Gölü sahilinde bulunan Edremit Kent Meydanında topladılar.

Yürüyüş yollarını temizleyen işçiler, daha sonra meydanda topladıkları kar yığınları ile zaman zaman gündeme gelen Van Gölü canavarının kardan versiyonunu yaptılar. 10 işçinin yaklaşık 2 günde yaptığı kardan Van Gölü canavarının uzunluğu 10 metreyi buldu.

Edremit kent meydanı sahilinde yürüyüş yapan vatandaşlar, kardan Van Gölü canavarını görünce hatıra fotoğrafları çektiler.

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürü Emrah Bozkaya, sosyal medya hesabında, “Flaş Flaş Flaş! Yıllardır merakla beklenen Van Gölü Canavarı, temizlik işleri müdürlüğümüz tarafından kıskıvrak yakalanmıştır. Edremit kent meydanında ifşa edilmektedir. Siz değerli Van halkının ziyaretlerini beklemektedir” ifadelerini kulandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER