HaberlerGündemVan'da yıldız erkekler futbol turnuvası sona erdi

Van'da yıldız erkekler futbol turnuvası sona erdi

Van'ın İpekyolu Belediyesi ilçe sınırları içerisinde geçen aylarda kurulan, 12-16 yaş grubu yıldız erkekler futbol ligi sona erdi. Turnuva sonunda futbolculara ödüllerini, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan verdi.

Van'da yıldız erkekler futbol turnuvası sona erdi

İpekyolu Belediyesi'ne bağlı Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü organizasyonunda gerçekleştirilen turnuvaya 38 takımla başlandı. 12-16 yaş grubu gençlerin top koşturduğu turnuvaya ilgi gösterildi.

Toplamda 38 takımın dahil olduğu ve Vali Ali Cevdet Bey Spor Kulübünün şampiyonluk kupasını kaldırdığı müsabakalar, centilmenlik havası içerisinde geçti. 

Ödül töreninde kısa bir konuşma yapan İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, final maçı olması münasebetiyle bir araya geldiklerini belirterek, "Şampiyon olan takımımızı tebrik ediyorum. Gerçekten hak ettiler ve şampiyon oldular. İnşallah bundan sonra farklı kategorilerde ve yaş gruplarında, ilimiz merkezinde ligler düzenlenecek. Emeği geçen antrenör arkadaşlarımız, okullardaki öğretmen ve müdür arkadaşlarımız, Gençlik ve Spor Müdürümüz ve Genlik ve Spor Müdürlüğü tüm çalışanları ile sorumlu tüm arkadaşlara teşekkür ediyor, tüm takımları tebrik ediyorum." dedi.

Konuşma sonrası 1. 2. ve 3. olan takım oyuncularına ödüllerini Başkan Vekili Sinan Aslan verdi.

Turnuva sonuçları şu şekilde gerçekleşti: 1. Takım: Vali Ali Cevdet Bey Futbol Kulübü, 2. Takım: Altın Ayaklar Futbol Kulübü ve 3. Takım: Van Gölü Spor Kulübü.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER