HaberlerGündemVan'da yıldız erkekler futbol turnuvası sona erdi

Van'da yıldız erkekler futbol turnuvası sona erdi

Van'ın İpekyolu Belediyesi ilçe sınırları içerisinde geçen aylarda kurulan, 12-16 yaş grubu yıldız erkekler futbol ligi sona erdi. Turnuva sonunda futbolculara ödüllerini, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan verdi.

Van'da yıldız erkekler futbol turnuvası sona erdi

İpekyolu Belediyesi'ne bağlı Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü organizasyonunda gerçekleştirilen turnuvaya 38 takımla başlandı. 12-16 yaş grubu gençlerin top koşturduğu turnuvaya ilgi gösterildi.

Toplamda 38 takımın dahil olduğu ve Vali Ali Cevdet Bey Spor Kulübünün şampiyonluk kupasını kaldırdığı müsabakalar, centilmenlik havası içerisinde geçti. 

Ödül töreninde kısa bir konuşma yapan İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, final maçı olması münasebetiyle bir araya geldiklerini belirterek, "Şampiyon olan takımımızı tebrik ediyorum. Gerçekten hak ettiler ve şampiyon oldular. İnşallah bundan sonra farklı kategorilerde ve yaş gruplarında, ilimiz merkezinde ligler düzenlenecek. Emeği geçen antrenör arkadaşlarımız, okullardaki öğretmen ve müdür arkadaşlarımız, Gençlik ve Spor Müdürümüz ve Genlik ve Spor Müdürlüğü tüm çalışanları ile sorumlu tüm arkadaşlara teşekkür ediyor, tüm takımları tebrik ediyorum." dedi.

Konuşma sonrası 1. 2. ve 3. olan takım oyuncularına ödüllerini Başkan Vekili Sinan Aslan verdi.

Turnuva sonuçları şu şekilde gerçekleşti: 1. Takım: Vali Ali Cevdet Bey Futbol Kulübü, 2. Takım: Altın Ayaklar Futbol Kulübü ve 3. Takım: Van Gölü Spor Kulübü.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER