HaberlerGündemVan'da yankesicilik yapan bir kişi tutuklandı

Van'da yankesicilik yapan bir kişi tutuklandı

Van'ın merkez ilçelerinde yankesicilik yapan ve güvenlik kameralarına yakalanan bir kişi, yapılan çalışmalar sonucu yakalanarak cezaevine gönderildi.

Van'da yankesicilik yapan bir kişi tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "İlimiz Merkez İlçelerinde meydana gelen 2 ayrı “Yankesicilik” olayıyla ilgili olarak; Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği Görevlilerimizce; oluşturulan özel ekip tarafından “Yankesicilik” olaylarının şüpheli/şüphelilerinin tespit edilmesi ve yakalanmasına yönelik olarak yapılan çalışmalar kapsamında; İşyerlerinin giriş/çıkış ve çevre güzergâhlar üzerinde bulunan toplam 16 güvenlik kamerası olay öncesi ve sonrası 140 saat incelenmiştir. 

Görevlilerimizce yapılan çalışma sonucunda; olayı gerçekleştirenin B.K. isimli şüpheli şahıs olduğu tespit edilmiş ve yakalanarak gözaltına alınmıştır" denildi. 

 Gözaltına alınan B.K. isimli şüphelinin, hakkında tanzim edilen tahkikat evraklarıyla birlikte çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Meteorolojiden buzlanma ve yağış uyarısıMeteorolojiden buzlanma ve yağış uyarısıBinalarda yağmur suyu toplama sistemi zorunlu hale getirildiBinalarda yağmur suyu toplama sistemi zorunlu hale getirildiMemur-Sen Konfederasyonundan "100 TL Zam" haberlerine tepkiMemur-Sen Konfederasyonundan "100 TL Zam" haberlerine tepkiHava sıcaklığı artmaya devam ediyorHava sıcaklığı artmaya devam ediyorCumhurbaşkanı Erdoğan, Dış Politika Değerlendirme Toplantısına başkanlık ettiCumhurbaşkanı Erdoğan, Dış Politika Değerlendirme Toplantısına başkanlık etti
SIRADAKİ HABER