HaberlerGündemVan'da yaklaşık 48 kilogram eroin ele geçirildi

Van'da yaklaşık 48 kilogram eroin ele geçirildi

Van'ın Tuşba ilçesinde bir evde yapılan aramada 94 paket halinde 47 kilo 585 gram eroin ele geçirildi.

Van'da yaklaşık 48 kilogram eroin ele geçirildi

Van Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yapmış oldukları çalışmalar neticesinde, Tuşba ilçesinde tespiti yapılan bir ikamette arama yapıldığı, yapılan aramada; 94 paket halinde 47 kilo 585 gram eroinin ele geçirildiği belirtildi.

Elde edilen uyuşturucu maddeyle ilgili olarak E.İ. isimli şahısın yakalanarak gözaltına alındığı, şüphelinin emniyetteki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edileceği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER