HaberlerGündemVan’da uyuşturucu operasyonu

Van’da uyuşturucu operasyonu

İpekyolu ilçesinde bir araçta ve 2 şahsın üzerinde yapılan aramada, 13 kilogram 201 gram Metamfetamin maddesi ve 60 bin 850 TL para ele geçirildi. Olayla ilgili 2 şahısın gözaltına alındığı belirtildi.

Van’da uyuşturucu operasyonu

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Görevlilerimizce; ilimiz İpekyolu ilçesinde yapılan çalışmalarda, bir araçta 16 paket halinde 11 kilogram Metamfetamin maddesi, A.A. ve M.Ş.K. isimli şahısların üst ve eşyalarında yapılan aramada 2 paket halinde 2 kilo 301 gram Metamfetamin maddesi olmak üzere, toplam 13 kilo 301 gram Metamfetamin maddesi, 1 adet av tüfeği ve 60 bin 850 TL para ele geçirilmiştir.” denildi.

Elde edilen uyuşturucu maddelerle ilgili olarak A.A. ve M.Ş.K. isimli şahısların “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak/Uyuşturucu Madde Nakletmek” suçundan yakalanarak gözaltına alındıkları, şüphelilerin Emniyetteki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilecekleri belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER