HaberlerGündemVan’da uyuşturucu operasyonu

Van’da uyuşturucu operasyonu

İpekyolu ilçesinde bir araçta ve 2 şahsın üzerinde yapılan aramada, 13 kilogram 201 gram Metamfetamin maddesi ve 60 bin 850 TL para ele geçirildi. Olayla ilgili 2 şahısın gözaltına alındığı belirtildi.

Van’da uyuşturucu operasyonu

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Görevlilerimizce; ilimiz İpekyolu ilçesinde yapılan çalışmalarda, bir araçta 16 paket halinde 11 kilogram Metamfetamin maddesi, A.A. ve M.Ş.K. isimli şahısların üst ve eşyalarında yapılan aramada 2 paket halinde 2 kilo 301 gram Metamfetamin maddesi olmak üzere, toplam 13 kilo 301 gram Metamfetamin maddesi, 1 adet av tüfeği ve 60 bin 850 TL para ele geçirilmiştir.” denildi.

Elde edilen uyuşturucu maddelerle ilgili olarak A.A. ve M.Ş.K. isimli şahısların “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak/Uyuşturucu Madde Nakletmek” suçundan yakalanarak gözaltına alındıkları, şüphelilerin Emniyetteki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilecekleri belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER