HaberlerGündemVan'da trafik kazası: 11 yaralı

Van'da trafik kazası: 11 yaralı

​Van'ın Edremit ilçesine bağlı Süphan Mahallesi'nde 2 minibüsün karıştığı trafik kazasında, 2'si ağır olmak üzere 11 kişinin yaralandığı belirtildi.

Van'da trafik kazası: 11 yaralı

Bir vatandaşın cep telefonu kamerası ile çektiği kaza, saat 11.30 sıralarında meydana geldi.

İddiaya göre, telefonla uğraşan minibüs şoförü, önünde yol alan diğer minibüsü fark etmeyerek arkadan çarptı. Çarpmanın etkisi ile minibüste bulunan yolculardan 2'si ağır olmak üzere 11 kişi yaralandı.

Olay yerine 3 ambulans ekibi, motorize ve 2 umke ekibinin yönlendirildiği belirtildi. 9'u sarı kodlu, 2'si yeşil kodlu toplam 11 yaralının YYÜ ve bölge hastanelerine nakledildiği bildirildi.

Polisin olay yerinde güvenlik tedbirleri alırken yaralıların da tedavi altına alındıkları ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER