HaberlerGündemVan'da sporculara malzeme dağıtıldı

Van'da sporculara malzeme dağıtıldı

​Van'ın merkez İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, "Spor Akademisi" bünyesindeki gençlere spor malzemesi dağıttı.

Van'da sporculara malzeme dağıtıldı

Belediyeye bağlı Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Spor Akademisindeki atletizm takımında yer alan sporculara içeresinde ayakkabı, eşofman, çanta ve t-shirt takımının bulunduğu spor malzemesinin dağıtımı yapıldı.

Malzemelerin dağıtımı sonrası açıklamalarda bulunan Başkan V. Aslan, belediye olarak gençlere ve spora her zaman destek verdiklerini söyledi.

Başkan V. Aslan, “Atletizm takımımızdaki sporculara bugün malzeme dağıtımı gerçekleştirdik. Son derece keyifli bir program oldu. Malzeme dağıttığımız arkadaşlar ve daha niceleri, umarım ilçemiz, şehrimiz ve ülkemizin göğsünü kabartacak başarılar elde eder. Emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER