HaberlerGündemVan'da salgınla mücadele kapsamında denetimler devam ediyor

Van'da salgınla mücadele kapsamında denetimler devam ediyor

Van Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, Coronavirus denetimleri kapsamında kent merkezindeki AVM’lerde denetim yaptı.

Van'da salgınla mücadele kapsamında denetimler devam ediyor

Coronavirus ile mücadele kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi denetimlerini sıklaştırdı.

İçişleri Bakanlığı ve İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından alınan karar ile Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, AVM’lerde temizlik, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına yönelik denetim gerçekleştirdi. Ekipler, işyerlerini gezerek işyeri sahiplerine sosyal mesafe ve hijyen konularında uyarıda bulundu.

Denetimlerin, kontrollü normalleşme süreci kapsamında tematik şekilde 7/24 esasına göre devam edeceği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER