HaberlerGündemVan’da PKK’ye ait silah ve mühimmat ele geçirildi

Van’da PKK’ye ait silah ve mühimmat ele geçirildi

Edremit ilçesinde PKK’ye yönelik operasyonda bir adet kalaşnikof piyade tüfeği, 2 adet el bombası ve çok sayıda mühimmat ele geçirildi.

Van’da PKK’ye ait silah ve mühimmat ele geçirildi

Van Valiliği tarafından yapılan açıklamada, Van İl Jandarma Komutanlığınca PKK’nin faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik yapılan çalışmalar neticesinde; örgüte ait sığınak, barınak ve depoların tespit edilmesi maksadıyla, Edremit İlçesi kırsalında 26 Aralık'ta operasyon icra edildiği belirtildi.

İcra edilen operasyon neticesinde; bir adet AK-47 Kalaşnikof Piyade Tüfeği, 2 adet el bombası ve çok sayıda mühimmatın ele geçirildiği aktarıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER