HaberlerGündemVan’da PKK’ye ait silah ve mühimmat ele geçirildi

Van’da PKK’ye ait silah ve mühimmat ele geçirildi

Edremit ilçesinde PKK’ye yönelik operasyonda bir adet kalaşnikof piyade tüfeği, 2 adet el bombası ve çok sayıda mühimmat ele geçirildi.

Van’da PKK’ye ait silah ve mühimmat ele geçirildi

Van Valiliği tarafından yapılan açıklamada, Van İl Jandarma Komutanlığınca PKK’nin faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik yapılan çalışmalar neticesinde; örgüte ait sığınak, barınak ve depoların tespit edilmesi maksadıyla, Edremit İlçesi kırsalında 26 Aralık'ta operasyon icra edildiği belirtildi.

İcra edilen operasyon neticesinde; bir adet AK-47 Kalaşnikof Piyade Tüfeği, 2 adet el bombası ve çok sayıda mühimmatın ele geçirildiği aktarıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER