HaberlerGündemVan'da PKK mensuplarına ait silah ve mühimmat ele geçirildi

Van'da PKK mensuplarına ait silah ve mühimmat ele geçirildi

​Jandarma ekipleri tarafından Başkale ilçesi kırsalında yapılan operasyonda Kalaşnikof tüfeği, el bombası ve mühimmat ele geçirildi.

Van'da PKK mensuplarına ait silah ve mühimmat ele geçirildi

Van Valiliği tarafından yapılan açıklamada, 11 Mart'ta PKK/KCK mensuplarına yönelik Başkale ilçesi kırsalında sığınak, barınak ve depoların tespit edilmesi maksadıyla operasyon düzenlendiği belirtildi.

Operasyonda, bir adet AK-47 kalaşnikof piyade tüfeği, 2 adet el bombası, 15 adet fişek, 2 adet piknik tüpü, 9 adet 300 gramlık kimyasal madde ele geçirildiği kaydedildi. 

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER