HaberlerGündemVan'da kadın kıyafeti giyerek hırsızlık yapan şahıslar tutuklandı

Van'da kadın kıyafeti giyerek hırsızlık yapan şahıslar tutuklandı

​Van'ın Tuşba ilçesine bağlı Beyüzümü Mahallesi'nde bulunan bir okulda kadın kıyafeti giyerek hırsızlık yapan şahıslar yakalanarak tutuklandı.

Van'da kadın kıyafeti giyerek hırsızlık yapan şahıslar tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği Görevlilerimizce; Beyüzümü Mahallesinde bulunan bir İlkokuldan yapılan hırsızlık olayı ile ilgili olarak okulda bulunan güvenlik kameraları incelenmiş, yapılan çalışmalar sonucunda bayan kıyafeti giyerek hırsızlık yapan B.İ. ve İ.O. isimli şahıslar aynı gün yapılan operasyon sonucu yakalanarak gözaltına alınmıştır” denildi.

 Şüpheli şahısların okuldan çaldığı ve bulunmaması için toprağa gömdüğü 3 adet bilgisayar, bir adet monitör, bir adet klavye, 2 adet harddisk, ses sistemi, internet dağıtıcısı, yardım için toplanan 12 çift çocuk ayakkabısı ile bir çocuk montunun okul yönetimine teslim edildiği, gözaltına alınan şüpheli şahıslar Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliğindeki işlemlerinin ardından 18 Şubat 2021 günü sevk edildikleri, adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edildikleri belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Kolordu Komutanı ve 10 asker için Elâzığ`da cenaze töreni düzenleniyorKolordu Komutanı ve 10 asker için Elâzığ`da cenaze töreni düzenleniyorOrtalama ilk evlenme yaşı kadınlarda 25,1, erkeklerde 27,9 olduOrtalama ilk evlenme yaşı kadınlarda 25,1, erkeklerde 27,9 olduVan’da yoğun kar yağışı nedeni ile 165 yerleşim yeri ulaşıma kapandıVan’da yoğun kar yağışı nedeni ile 165 yerleşim yeri ulaşıma kapandıDışişlerinden "Arap Birliğinin Türkiye kararlarına" tepkiDışişlerinden "Arap Birliğinin Türkiye kararlarına" tepkiCovid-19 kurallarına uymayan 406 kişiye para cezası verildiCovid-19 kurallarına uymayan 406 kişiye para cezası verildi
SIRADAKİ HABER