HaberlerGündemVan'da kadın kıyafeti giyerek hırsızlık yapan şahıslar tutuklandı

Van'da kadın kıyafeti giyerek hırsızlık yapan şahıslar tutuklandı

​Van'ın Tuşba ilçesine bağlı Beyüzümü Mahallesi'nde bulunan bir okulda kadın kıyafeti giyerek hırsızlık yapan şahıslar yakalanarak tutuklandı.

Van'da kadın kıyafeti giyerek hırsızlık yapan şahıslar tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği Görevlilerimizce; Beyüzümü Mahallesinde bulunan bir İlkokuldan yapılan hırsızlık olayı ile ilgili olarak okulda bulunan güvenlik kameraları incelenmiş, yapılan çalışmalar sonucunda bayan kıyafeti giyerek hırsızlık yapan B.İ. ve İ.O. isimli şahıslar aynı gün yapılan operasyon sonucu yakalanarak gözaltına alınmıştır” denildi.

 Şüpheli şahısların okuldan çaldığı ve bulunmaması için toprağa gömdüğü 3 adet bilgisayar, bir adet monitör, bir adet klavye, 2 adet harddisk, ses sistemi, internet dağıtıcısı, yardım için toplanan 12 çift çocuk ayakkabısı ile bir çocuk montunun okul yönetimine teslim edildiği, gözaltına alınan şüpheli şahıslar Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliğindeki işlemlerinin ardından 18 Şubat 2021 günü sevk edildikleri, adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edildikleri belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER