HaberlerGündemVan'da engellilere tekerlekli sandalye yardımı yapıldı

Van'da engellilere tekerlekli sandalye yardımı yapıldı

Van Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, 2'si çocuk 7 engelli vatandaşa tekerlekli sandalye hediye etti.

Van'da engellilere tekerlekli sandalye yardımı yapıldı

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, engelli vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak ve sosyal hayata daha fazla katılmalarını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda daha önce başvuru yapan ve sosyal hizmet uzmanlarınca tespitleri yapılan 2'si çocuk olmak üzere 7 vatandaşa tekerlekli sandalyeleri teslim edildi.

Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Mehmet Akkuş'tan tekerlekli sandalyelerini teslim alan aileler, büyük bir mutluluk yaşadı.

Van Büyükşehir Belediyesinin hayatlarını kolaylaştıran çalışmalarından memnun olduklarını belirten engelli aileleri, her zaman engellilerin yanında olan Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez'e de teşekkür etti.

Geçtiğimiz yıl 36 engelli vatandaşa tekerlekli sandalye ve çok sayıda vatandaşa medikal malzemesi yardımında bulunan Büyükşehir Belediyesinin, dezavantajlı vatandaşlara yönelik çalışmalarının devam edeceği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER