HaberlerGündemVan'da büyük uyuşturucu operasyonu

Van'da büyük uyuşturucu operasyonu

Uyuşturucu ile mücadele faaliyetleri kapsamında devam eden operasyonlar neticesinde Jandarma ekipleri, Van'ın Gürpınar ilçesinde 101 kilogram eroin ele geçirdi.

Van'da büyük uyuşturucu operasyonu

Valilik tarafından yapılan açıklamada, 27 Ocak 2021 tarihinde elde edilen istihbari bilgileri değerlendiren Jandarma ekiplerinin Gürpınar İlçesi Bağrıyanık Mahallesi'nde icra ettikleri pusu faaliyeti sonucunda T.A. isimli şahıs ile birlikte 4 adet çuval içerisinde toplam 101 kilogram eroin maddesinin ele geçirdiği ifade edildi.

T.A. isimli şahısın gözaltına alındığı, adli soruşturmanın ise devam ettiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER