HaberlerGündemVan'da bir doktor Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti

Van'da bir doktor Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Coronavirus (Covid 19) tedavisi gören, Iğdır Devlet Hastanesinde görevli Uzman Doktoru Emin Akyıldız hayatını kaybetti.

Van'da bir doktor Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından yapılan açıklamada, "Hastanemizde Covid-19 tedavisi gören, Iğdır Devlet Hastanesi Uzman Doktoru Emin Akyıldız vefat etmiştir. Merhum doktoru son yolculuğuna hastanemiz Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik ve meslektaşları uğurladı. Ailesinin ve sağlık camiamızın başı sağolsun. Allah rahmet eylesin." ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER