HaberlerGündemVan'da bir doktor Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti

Van'da bir doktor Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Coronavirus (Covid 19) tedavisi gören, Iğdır Devlet Hastanesinde görevli Uzman Doktoru Emin Akyıldız hayatını kaybetti.

Van'da bir doktor Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından yapılan açıklamada, "Hastanemizde Covid-19 tedavisi gören, Iğdır Devlet Hastanesi Uzman Doktoru Emin Akyıldız vefat etmiştir. Merhum doktoru son yolculuğuna hastanemiz Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik ve meslektaşları uğurladı. Ailesinin ve sağlık camiamızın başı sağolsun. Allah rahmet eylesin." ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER