HaberlerGündemVan'da 8 kilogram eroin ele geçirildi

Van'da 8 kilogram eroin ele geçirildi

Van İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince, uyuşturucu ile mücadele faaliyetleri kapsamında devam eden çalışmalar neticesinde, Başkale ilçesinde 8 kilogram eroin maddesi ele geçirildi.

Van'da 8 kilogram eroin ele geçirildi

Valilik tarafından yapılan açıklamada, "18 Mart 2021 tarihinde elde edilen istihbari bilgiler neticesinde; Başkale ilçesi, Koçdağı Mahallesi yolu üzerinde durdurulan, şüpheli D.F. yönetimindeki 34 XXXX plakalı araçta adli makamlardan alınan arama kararı ile yapılan aramada, 8 kg. eroin maddesi ele geçirildi." denildi.

Olay ile ilgili şüpheli D.F. isimli şahsın gözaltına alındığı, adli soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER