HaberlerGündemVan'da 4 adet tabanca ve uyuşturucu ele geçirildi

Van'da 4 adet tabanca ve uyuşturucu ele geçirildi

Van'ın İpekyolu ilçesinde yapılan şok uygulamada 4 adet ruhsatsız tabanca ve 4,15 gram uyuşturucu madde ele geçirildi.

Van'da 4 adet tabanca ve uyuşturucu ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, İpekyolu İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliği tarafından İpekyolu İlçesinde şok uygulama yapıldığı, yapılan şok uygulamada; M.D. isimli sahsın üzerinden 1 adet ruhsatsız tabanca ve 15 adet fişek, H.A. isimli şahsın üzerinden 1 adet ruhsatsız tabanca ve 5 adet fişek, S.Ş. isimli şahsın üzerinden 1 adet ruhsatsız tabanca ve 6 adet fişek, C.B. isimli şahsın üzerinden 1 adet ruhsatsız tabanca ve 3 adet fişek ve toplam 4 adet ruhsatsız tabanca ve 29 adet fişeğin ele geçirildiği, ayrıca H.B. isimli şahsın üzerinden 3.45 gr kubar esrar, D.A. isimli şahsın üzerinden 2.98 gr esrar, M.A. isimli şahsın üzerinden 1.54 gr Metamfetamin, M.A. isimli şahsın üzerinden 4,15 gr Metamfetamin, toplam 12.12 gr uyuşturucu maddenin de ele geçirildiği aktarıldı.

Şüpheli şahıslar hakkında tanzim edilen tahkikat evraklarının tamamlanmasının ardından adli makamlara çıkarılacakları belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER