HaberlerGündemVan’da 272 yerleşim yeri ulaşıma kapandı

Van’da 272 yerleşim yeri ulaşıma kapandı

​Van ve ilçelerinde etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle 92 mahalle ve 180 mezra yolunun ulaşıma kapandığı belirtildi.

Van’da 272 yerleşim yeri ulaşıma kapandı

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada Bahçesaray 74, Başkale 44, Çatak 121, Erciş 3, Gürpınar 27, İpekyolu 2 ve Saray’da 1 olmak üzere toplam 272 yerleşim yerinin ulaşıma kapandığı belirtildi.

Van Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerinin kapalı yolları açmak için çalışmalarını sürdürdüğü kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER