HaberlerGündemVan'da 25 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

Van'da 25 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

Van'ın Tuşba ilçesinde bir araçta yapılan detaylı aramada 50 paket halinde 25 kilo 400 gram eroinin ele geçirildiği belirtildi.

Van'da 25 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada "Yapılan çalışmalar neticesinde tespiti yapılan bir araç, ilimiz Tuşba ilçesinde yakalanmış, araçta Narkotik Madde Arama Köpeği ile birlikte yapılan detaylı aramada; 50 paket halinde toplam 25 kilo 400 gram eroin maddesi ele geçirilmiştir" denildi. 

Elde edilen uyuşturucu maddeyle ilgili olarak M.Y. ve R.Ö'nün “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak/Uyuşturucu Madde Nakletmek” suçundan yakalanarak gözaltına alındığı, şüphelilerin emniyetteki  işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilecekleri belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER