HaberlerGündemVan'da 25 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

Van'da 25 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

Van'ın Tuşba ilçesinde bir araçta yapılan detaylı aramada 50 paket halinde 25 kilo 400 gram eroinin ele geçirildiği belirtildi.

Van'da 25 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada "Yapılan çalışmalar neticesinde tespiti yapılan bir araç, ilimiz Tuşba ilçesinde yakalanmış, araçta Narkotik Madde Arama Köpeği ile birlikte yapılan detaylı aramada; 50 paket halinde toplam 25 kilo 400 gram eroin maddesi ele geçirilmiştir" denildi. 

Elde edilen uyuşturucu maddeyle ilgili olarak M.Y. ve R.Ö'nün “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak/Uyuşturucu Madde Nakletmek” suçundan yakalanarak gözaltına alındığı, şüphelilerin emniyetteki  işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilecekleri belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER