HaberlerGündemVan'da 25 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

Van'da 25 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

Van'ın Tuşba ilçesinde bir araçta yapılan detaylı aramada 50 paket halinde 25 kilo 400 gram eroinin ele geçirildiği belirtildi.

Van'da 25 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada "Yapılan çalışmalar neticesinde tespiti yapılan bir araç, ilimiz Tuşba ilçesinde yakalanmış, araçta Narkotik Madde Arama Köpeği ile birlikte yapılan detaylı aramada; 50 paket halinde toplam 25 kilo 400 gram eroin maddesi ele geçirilmiştir" denildi. 

Elde edilen uyuşturucu maddeyle ilgili olarak M.Y. ve R.Ö'nün “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak/Uyuşturucu Madde Nakletmek” suçundan yakalanarak gözaltına alındığı, şüphelilerin emniyetteki  işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilecekleri belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mersin'de Coronavirus denetimleri yapıldıMersin'de Coronavirus denetimleri yapıldıDüğünlere getirilen Covid-19 sınırlaması yuva kurma hayallerini erteliyorDüğünlere getirilen Covid-19 sınırlaması yuva kurma hayallerini erteliyorPeygamber Efendimize Salavat çektirmek için 36 yıldır esans satıyorPeygamber Efendimize Salavat çektirmek için 36 yıldır esans satıyorMenengiç kahvesinin AB’de de tescillenmesi hedefleniyorMenengiç kahvesinin AB’de de tescillenmesi hedefleniyorTwitter, paylaşımlarda "geri al" seçeneğini test ediyorTwitter, paylaşımlarda "geri al" seçeneğini test ediyor
SIRADAKİ HABER