HaberlerGündemVan'da 21 kilogram eroin ele geçirildi

Van'da 21 kilogram eroin ele geçirildi

Van'da bir ikamete yönelik gerçekleştirilen operasyonda 41 paket halinde 21 kilo 20 gram eroin ele geçirilirken uyuşturucu maddeyle ilgili olarak aranan şüphelinin yakalanması için çalışmaların sürdürüldüğü belirtildi.

Van'da 21 kilogram eroin ele geçirildi

Van Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince yürütülen çalışmalar neticesinde tespiti yapılan bir ikamette yapılan aramada 41 paket halinde toplam 21 kilo 20 gram eroin maddesi ele geçirilmiştir." denildi.

Elde edilen uyuşturucu maddeyle ilgili olarak şüpheli Ş.T. isimli şahsın yakalanmasına yönelik çalışmaların devam ettiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Gözler bugün Kabine Toplantısı'nda alınacak kararlarda olacakGözler bugün Kabine Toplantısı'nda alınacak kararlarda olacakDışişleri Bakanlığından Myanmar'daki şiddet olaylarına kınamaDışişleri Bakanlığından Myanmar'daki şiddet olaylarına kınamaTunceli'de sinema salonları 1 Nisan'a kadar kapalıTunceli'de sinema salonları 1 Nisan'a kadar kapalıMalatya'da 3,8 büyüklüğünde depremMalatya'da 3,8 büyüklüğünde depremİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyorİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyor
SIRADAKİ HABER