HaberlerGündemVan'da 12 bin paket kaçak sigara ele geçirildi

Van'da 12 bin paket kaçak sigara ele geçirildi

​Başkale ilçesine bağlı Böğrüpek Mahallesi'nde 3 ayrı evde yapılan aramada 12 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.

Van'da 12 bin paket kaçak sigara ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “İl Emniyet Müdürlüğümüz tarafından,  İlimiz merkezinde ve İlçelerimizde haksız kazanç sağlamak amacıyla gümrük kaçağı ticareti yapan ve nakleden şahıs/şahısların deşifresine yönelik olarak yapılan çalışmalar kapsamında; 17 Şubat 2021 günü Müdürlüğümüz Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerimizce; İlimiz Başkale İlçesi Böğrüpek Mahallesinde 3 ayrı ikamette yapılan aramalarda toplam 12 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirilmiştir” denildi.

Ele geçirilen gümrük kaçağı sigaralarla ilgili şüpheli C.U. ve bilgi sahibi A.B. ve Ö.K. isimli şahıslar ile ilgili gerekli işlemler başlatıldığı belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER