HaberlerGündemVan'da 11 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi

Van'da 11 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi

Van'ın Saray ilçesinde polis ekiplerince düzenlenen 2 ayrı operasyonda 11 bin 50 paket gümrük kaçağı sigaranın ele geçirildiği bildirildi.

Van'da 11 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi

Van Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Saray ilçesinde gerçekleştirilen 2 farklı operasyonda, 2 ikamet ve bir araçta yapılan aramalarda toplam 11 bin 50 paket gümrük kaçağı sigaranın ele geçirildiği belirtildi.

Olaylarla ilgili T.B. ve H.A. isimli şüpheliler hakkında "5607 Sayılı Kanuna Muhalefet Etmek" suçundan adli tahkikat başlatıldığı aktarıldı.

İLGİLİ HABERLER

Adıyaman'da bazı mahallelerde alt yapı yenileniyorAdıyaman'da bazı mahallelerde alt yapı yenileniyorElazığ’da çeşitli suçlardan aranan 93 kişi yakalandıElazığ’da çeşitli suçlardan aranan 93 kişi yakalandı4 farklı yardım kuruluşu daha etkin yardım yapmak için işbirliği protokolü imzaladı4 farklı yardım kuruluşu daha etkin yardım yapmak için işbirliği protokolü imzaladıUluslararası “Yenilenebilir Enerji” çalıştayı başladıUluslararası “Yenilenebilir Enerji” çalıştayı başladıHayvancılık Organize Sanayi Bölgesi Batman’ı avantajlı hale getirecekHayvancılık Organize Sanayi Bölgesi Batman’ı avantajlı hale getirecek
SIRADAKİ HABER