HaberlerGündemVan'da 104 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

Van'da 104 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

Polis ekipleri tarafından, Tuşba ilçesinde daha önce tespit edilen bir araçta yapılan aramada, 200 paket halinde 140 kilo 400 gram eroin ele geçirildiği bildirildi.

Van'da 104 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Tuşba ilçesinde yakalanan bir araçta yapılan aramada 104 kilo 400 gram eroin maddesi ele geçirilirken, olayla ilgili E.K. ve M.S. isimli şüphelilerin "Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak/Uyuşturucu Madde Nakletmek" suçundan yakalanarak gözaltına alındığı, şüphelilerin emniyetteki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilecekleri belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER