HaberlerGündemVan Büyükşehir Belediyesi "Kariyer Bilgi Uygulaması" dönemini başlattı

Van Büyükşehir Belediyesi "Kariyer Bilgi Uygulaması" dönemini başlattı

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilen ‘Kariyer Bilgi Uygulaması’ ile personel alımları elektronik ortama taşındı.

Van Büyükşehir Belediyesi "Kariyer Bilgi Uygulaması" dönemini başlattı

Teknolojik imkânları kullanarak vatandaşların hayatını kolaylaştıran Büyükşehir Belediyesi, yeni bir çalışmaya imza attı. Bu kapsamda Bilgi İşlem Daire Başkanlığınca geliştirilen ve ‘kariyer.van.bel.tr’ adresinden erişime açılan ‘Kariyer Bilgi Uygulaması’ vatandaşların Belediyeye gelmeden iş başvurusu yapmalarını sağlıyor.

Tamamı Büyükşehir Belediyesi imkânlarıyla geliştirilen uygulama sayesinde, yakın zamanda gerçekleşen memur alımında büyük bir kolaylık sağlandı.

8 Mart 2021 tarihinden itibaren erişime açılan uygulama sayesinde internet erişimi olan her yerde vatandaşların, Büyükşehir Belediyesine gelmeden iş başvurularını hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaları sağlanıyor.

Uygulamaya giriş, SMS onayı ile güvenli bir şekilde yapılırken, vatandaşlar başvurularıyla ilgili her aşamayı sistem üzerinden takip edebiliyor.

Coronavirus ile mücadelede teması en aza indirmeyi de hedefleyen uygulama, bundan sonraki personel alımlarında da aktif bir şekilde kullanılacak.

Ayrıca kariyer.van.bel.tr adresinden erişime açılan uygulama, kurum imkânlarıyla geliştirilerek, Van Büyükşehir Belediyesinin bütçesine katkı sağlandı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER