HaberlerGündemVali Yüksel yeni başsavcıyı ziyaret etti

Vali Yüksel yeni başsavcıyı ziyaret etti

Ankara Valisi Alâaddin Yüksel, yeni atanan Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Fethi Şimşek’i ziyarette bulunarak görevinde başarılar diledi.

Vali Yüksel yeni başsavcıyı ziyaret etti
Ankara Valisi Alâaddin Yüksel, yeni atanan Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Fethi Şimşek’i ziyarette bulunarak görevinde başarılar diledi.

Adliye yetkilileri tarafından karşılanan Vali Yüksel, ziyaret esnasında Fethi Şimşek ile ilin genel asayiş durumunu da değerlendirdi. Yüksel, “Size ve şahsınızda Ankara Adliyesi'nde görevli tüm hakimlerimiz ve savcılarımız ile diğer personele huzurlu ve başarılı çalışmalar temenni ediyorum. Kendilerine sınırsız güven duyduğumuz Ankara Adliyesi'nde görevli hakim ve savcılarımızın verecekleri her kararın; her türlü hizmete layık güzel Ankaramızda devletimize güveni, toplumsal düzeni ve adalet anlayışını güçlendirmesine vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Başsavcı Fethi Şimşek de Vali Yüksel’in, Başkent'in yeni yüzyıl şartları içerisinde rekabet edebilir ve yaşanabilir hale getirilmesi hususundaki çalışmalarında Ankara Adliyesi olarak her türlü destek ve işbirliğini sağlayacaklarını belirtti. Şimşek, Türkiye Cumhuriyeti’nin Başkenti Ankara’nın her yönüyle bir dünya şehri olduğunu ve Ankara’nın giderek çok yönlü kalkınmasından duyduğu memnuniyeti. dile getirdi.

İLGİLİ HABERLER

Meteorolojiden çok kuvvetli yer yer şiddetli yağış uyarısıMeteorolojiden çok kuvvetli yer yer şiddetli yağış uyarısıİstanbul'da DAİŞ operasyonu: 9 gözaltıİstanbul'da DAİŞ operasyonu: 9 gözaltıMardin’de silahlı saldırı: Bir ölü 2 yaralıMardin’de silahlı saldırı: Bir ölü 2 yaralıKültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Demircan Midyat’ta ziyaretlerde bulunduKültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Demircan Midyat’ta ziyaretlerde bulunduİki şehidin annesi Meryem nine vefat ettiİki şehidin annesi Meryem nine vefat etti
SIRADAKİ HABER