HaberlerGündemVali Erin patlama sonrası Tel Abyad'da inceleme bulundu

Vali Erin patlama sonrası Tel Abyad'da inceleme bulundu

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, 3 sivilin hayatını kaybettiği bombalı saldırının ardından incelemelerde bulunmak üzere Tel Abyad'a gitti.

Vali Erin patlama sonrası Tel Abyad'da inceleme bulundu

Türkiye tarafından Fırat'ın doğusuna yönelik gerçekleştirilen "Barış Pınarı Harekatı" ile kontrol altına alınan Tel Abyad'da, bugün sabah saatlerinde düzenlenen bombalı saldırıda 3 sivil hayatını kaybetmiş, bir sivil de yaralanmıştı.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş ve Tel Abyad Koordinatörü Oğuzhan Erdi Atak ile birlikte Tel Abyad'a giderek, Tel Abyad Hastanesinde tedavi gören yaralıyı ziyaret etti.

Yaralı hakkında doktorlardan bilgi alan Vali Erin, buradaki ziyaretinin ardından Tel Abyad çarşı merkezine geçerek patlamanın gerçekleştiği bölgede incelemelerde bulundu. 

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER