HaberlerGündemVali Demir Güney"de İncelemelerde Bulundu

Vali Demir Güney"de İncelemelerde Bulundu

Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Güney ilçesinde kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vali Demir Güney"de İncelemelerde Bulundu
Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Güney ilçesinde kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Denizli Valisi Abdilkadir Demir, İl Genel Meclis Başkanı Hüseyin Gürlesin ve bazı daire müdürleri ile birlikte önce Güney İlçe Kaymakamlığını ziyaret etti. Vali Abdülkadir Demir, Kaymakam Adem Can’dan ilçe hakkında bilgiler aldıktan sonra kapatılan adliye binası başta olmak üzere kullanılmayan kamu binalarını gezerek bilgi aldı.

Onarım ve deprem güçlendirme çalışmaları ile ilgili teknik verileri ilgili müdürlüklerden isteyen Vali Demir, atıl vaziyette duran bu binaların ihtiyaç duyulan kurumların kullanımına sunulması için plan yapılmasını istedi. Okullarda da incelemelerde bulunan Vali Abdülkadir Demir, öğrencilerle de bir araya gelerek sohbet etti.

Vali Abdülkadir Demir son olarak Adıgüzel Barajı'nda incelemelerde bulunarak, EÜAŞ Adıgüzel HES İşletme Müdürlüğü Erhan Camcı ve DSİ 212. Teknik Şube Muhittin Püskül’den baraj hakkında bilgiler aldı.

DSİ 212. Teknik Şube Muhittin Püskül, barajın bu yıl doluluk oranının en üst seviyede olduğunu söyleyerek, yüzde 85 doluluğa ulaştıklarını belirtti.

İLGİLİ HABERLER

İstanbul merkezli 6 ilde "torbacı" operasyonuİstanbul merkezli 6 ilde "torbacı" operasyonuFETÖ'nün TSK yapılanmasına operasyon: 238 gözaltı kararıFETÖ'nün TSK yapılanmasına operasyon: 238 gözaltı kararıYoğun kar rüzgâr buzlanma ve don uyarısıYoğun kar rüzgâr buzlanma ve don uyarısıİstanbul'da DAİŞ operasyonu: 16 gözaltıİstanbul'da DAİŞ operasyonu: 16 gözaltıDenizli'de 4,2 büyüklüğünde depremDenizli'de 4,2 büyüklüğünde deprem
SIRADAKİ HABER