HaberlerGündemVali Çakacak'tan bayram mesajı

Vali Çakacak'tan bayram mesajı

Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak, toplumsal birlikteliğin en güzel örneklerinin sergilendiği, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı Ramazan Bayramı’nı Kırşehirlilerle karşılamanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Vali Çakacak'tan bayram mesajı
Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak, toplumsal birlikteliğin en güzel örneklerinin sergilendiği, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı Ramazan Bayramı’nı Kırşehirlilerle karşılamanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Vali Çakacak, bayram mesajında milli ve manevi günlerin kutlanılması gerektiğini kaydederek şöyle devam etti: "Manevi yaşantımızda önemli bir yer edinen bayramlarımız, sevgi, saygı ve hoşgörünün pekiştiği, mutlulukların paylaşıldığı, dargınların barıştığı kısacası milli ve manevi duyguların en üst seviyede yaşandığı günlerdir. Nitekim dini vecibelerin yerine getirildiği, yapılan ibadet ve iyiliklerin katbekat mükâfatlandırıldığı bunun yanında sosyal sorumluluk ve dayanışma bilincinin zirveye çıktığı, yardıma ve desteğe muhtaç insanlara şefkat elinin ulaştığı mübarek Ramazanı bitirerek Ramazan Bayramı’na ulaşmış bulunmaktayız. Her bayram sevdiklerimizle birlikte yaşandığında güzeldir. Bundan dolayıdır ki önce yakınlarımızdan başlayarak akrabalarımızı, komşularımızı, vatanı için canını feda eden aziz şehitlerimizin ailelerini, yalnız ve ihtiyaç sahibi insanlarımızı ziyaret etmeli, gönüllerini almalı, ihtiyaçlarını gidermeli, bayramı bayram tadında yaşamalı ve yaşatmalıyız. Çevremizdeki coğrafyada Irak, Suriye, Filistin, Afganistan gibi ülkelerde yaşanan olaylar ve bu ülke insanlarının yaşadığı acılar, bize birlik ve beraberliğin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha hatırlatmaktadır. Bu mübarek günlerde hala acı çeken Müslüman kardeşlerimizin acılarının son bulmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bu duygularla, yüce milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı içtenlikle kutluyor, bayramın saygıdeğer Kırşehirlilere, ülkemize ve bütün insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesi diliyorum."

İLGİLİ HABERLER

İş yerinden para kasasını çalan kişi eski çalışan çıktıİş yerinden para kasasını çalan kişi eski çalışan çıktıİletişim Başkanı Altun, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları telin ettiİletişim Başkanı Altun, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları telin ettiHafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının 7'ncisi başladıHafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının 7'ncisi başladıAdalet Bakanı Gül, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları kınadıAdalet Bakanı Gül, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları kınadıİzmir'de 4.0 büyüklüğünde depremİzmir'de 4.0 büyüklüğünde deprem
SIRADAKİ HABER