HaberlerGündemVakıflar Genel Müdürlüğü 104 personel alacak

Vakıflar Genel Müdürlüğü 104 personel alacak

Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü, 81 sözleşmeli koruma ve güvenlik görevlisi ile 23 sürekli işçi alacak.

Vakıflar Genel Müdürlüğü 104 personel alacak

İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğüne bağlı birimlerde çalışmak üzere alınacak adaylarda, lisans mezunları için KPSSP3, ön lisans mezunları için KPSS P93 puan türünden 70 ve üzeri puan alma şartı aranacak.

22 Mart-2 Nisan arasında yapılacak başvurular için adaylar müracaatlarını Genel Müdürlüğün internet sitesinde yayımlanacak başvuru formunu doldurarak elektronik ortamda yapacak.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER