HaberlerGündemUyuşturucu ve kaçak sigara operasyonu: 18 gözaltı

Uyuşturucu ve kaçak sigara operasyonu: 18 gözaltı

Batman’da farklı adreslere düzenlenen baskınlarda çok sayıda uyuşturucu madde ve kaçak sigara ele geçirilirken olayla ilgili 18 şüpheli gözaltına alındı.

Uyuşturucu ve kaçak sigara operasyonu: 18 gözaltı

Batman Valiliğinden yapılan açıklamada, kent merkezinde bir evde yapılan aramada 11 kilo 250 gram kubar esrar maddesi, 4 kök kenevir ve bir dijital hassas terazi ele geçirildiği, konuyla ilişkili şahıs hakkında adli işlem yapıldığı bildirildi.

Uyuşturucu ile mücadele kapsamında tespit edilen şüphelilere yönelik merkez ilçede 3 şüpheliye ait 3 adreste eş zamanlı arama yapıldığı belirtilen bir diğer açıklamada, icra edilen faaliyetin devamında yapılan istihbari çalışma sonucunda 700 gram toz esrar maddesi ve bir kilo 100 gram kubar esrar maddesi ele geçirildiği ifade edildi. Olayla ilgili ise 3 şahıs hakkında adli işlem yapıldığı kaydedildi.

Jandarma ekiplerince, değişik yer ve zamanlarda yurda kaçak yollardan sokulmuş 4 bin 500 paket bandrolsüz kaçak sigara ele geçirildiği, Konuyla ilişkili 14 şahıs hakkında adli ve idari işlem yapıldığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Esnaf ve halkta Ramazan sevinciEsnaf ve halkta Ramazan sevinciLibya Başbakanı Türkiye'ye geliyorLibya Başbakanı Türkiye'ye geliyorErdoğan: Batılı siyasetçiler çapsızlıklarını gizlemek için İslam düşmanlığını araç olarak kullanıyorErdoğan: Batılı siyasetçiler çapsızlıklarını gizlemek için İslam düşmanlığını araç olarak kullanıyorCumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Ukrayna açıklamasıCumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Ukrayna açıklamasıDiyarbakır Umut Kervanı "Ramazan Umut Olsun" sloganıyla yüzlerce aileye umut olduDiyarbakır Umut Kervanı "Ramazan Umut Olsun" sloganıyla yüzlerce aileye umut oldu
SIRADAKİ HABER