HaberlerGündemUyuşturucu ve kaçak sigara operasyonu: 18 gözaltı

Uyuşturucu ve kaçak sigara operasyonu: 18 gözaltı

Batman’da farklı adreslere düzenlenen baskınlarda çok sayıda uyuşturucu madde ve kaçak sigara ele geçirilirken olayla ilgili 18 şüpheli gözaltına alındı.

Uyuşturucu ve kaçak sigara operasyonu: 18 gözaltı

Batman Valiliğinden yapılan açıklamada, kent merkezinde bir evde yapılan aramada 11 kilo 250 gram kubar esrar maddesi, 4 kök kenevir ve bir dijital hassas terazi ele geçirildiği, konuyla ilişkili şahıs hakkında adli işlem yapıldığı bildirildi.

Uyuşturucu ile mücadele kapsamında tespit edilen şüphelilere yönelik merkez ilçede 3 şüpheliye ait 3 adreste eş zamanlı arama yapıldığı belirtilen bir diğer açıklamada, icra edilen faaliyetin devamında yapılan istihbari çalışma sonucunda 700 gram toz esrar maddesi ve bir kilo 100 gram kubar esrar maddesi ele geçirildiği ifade edildi. Olayla ilgili ise 3 şahıs hakkında adli işlem yapıldığı kaydedildi.

Jandarma ekiplerince, değişik yer ve zamanlarda yurda kaçak yollardan sokulmuş 4 bin 500 paket bandrolsüz kaçak sigara ele geçirildiği, Konuyla ilişkili 14 şahıs hakkında adli ve idari işlem yapıldığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER