HaberlerGündemUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 55 şüpheli tutuklandı

Uyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 55 şüpheli tutuklandı

Gaziantep’te uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda gözaltına alınan 342 şüpheliden 55’i tutuklandı.

Uyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 55 şüpheli tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kentte son bir hafta içerisinde meydana gelen hırsızlık olaylarının aydınlatılmasına yönelik çalışma yapıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında 125 hırsızlık olayının aydınlatıldığı ve faillerinin tespit edildiği ifade edilen açıklamada, kimlikleri belirlenen 306 şüphelinin evlerine düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı bildirildi.

Hırsızlık operasyonlarında şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda, çalıntı 9 araç, 15 motosiklet ile çok sayıda elektronik ve çeşitli çalıntı malzemenin ele geçirildiği ifade edildi.

Uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonlarda ise 36 şüphelinin gözaltına alındığı ve emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 55’inin tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

Öte yandan, asayiş uygulamalarında ise çeşitli suçlardan aranan 100 şüphelinin yakalandığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER