HaberlerGündemUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 102 şüpheli tutuklandı

Uyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 102 şüpheli tutuklandı

Gaziantep’te uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda gözaltına alınan 553 şüpheliden 102’si tutuklandı.

Uyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 102 şüpheli tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kentte son bir hafta içinde uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik operasyonlar düzenlendiği belirtildi.

Operasyonlarda 553 şüphelinin gözaltına alındığı belirtilen açıklamada, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 102’sinin tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

110 hırsızlık olayının aydınlatıldığı belirtilen açıklamada, operasyonlarda şüphelilerin adreslerinde yapılan aramalarda çalıntı 15 araç, 13 motosiklet ile çok sayıda elektronik ve çalıntı malzemenin ele geçirildiği belirtildi.

Öte yandan, asayiş uygulamalarında ise çeşitli suçlardan aranan 165 şüphelinin yakalandığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER