HaberlerGündemUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 102 şüpheli tutuklandı

Uyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 102 şüpheli tutuklandı

Gaziantep’te uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda gözaltına alınan 553 şüpheliden 102’si tutuklandı.

Uyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 102 şüpheli tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kentte son bir hafta içinde uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik operasyonlar düzenlendiği belirtildi.

Operasyonlarda 553 şüphelinin gözaltına alındığı belirtilen açıklamada, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 102’sinin tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

110 hırsızlık olayının aydınlatıldığı belirtilen açıklamada, operasyonlarda şüphelilerin adreslerinde yapılan aramalarda çalıntı 15 araç, 13 motosiklet ile çok sayıda elektronik ve çalıntı malzemenin ele geçirildiği belirtildi.

Öte yandan, asayiş uygulamalarında ise çeşitli suçlardan aranan 165 şüphelinin yakalandığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER