HaberlerGündemUyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla iki şüpheli yakalandı

Uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla iki şüpheli yakalandı

Balıkesir Valiliğinden yapılan açıklamada, şüphelilerin aracı ve üzerlerinde yapılan aramada 6 bin 680 sentetik uyuşturucu hap ele geçirildiği bildirildi.

Uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla iki şüpheli yakalandı

Valilik açıklamasında, "Balıkesir İl Jandarma Komutanlığınca, uyuşturucu madde imal ve ticaretine yönelik yapılan istihbari çalışmalar neticesinde, Altıeylül ilçesinde B.D. ve S.D. isimli şahısların uyuşturucu madde ticareti yaptıkları bilgisinin alınması üzerine şüphelilerin aracı ve üzerlerinde yapılan aramada 6 bin 680 sentetik uyuşturucu hap ele geçirilmiştir." denildi.

Cumhuriyet Savcılığının talimatı ile ele geçirilen malzemelere el konulduğu, şüpheliler hakkında adli tahkikata başlanıldığı kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin Valisi Demirtaş’ın hafta sonu ziyaretleri sürüyorMardin Valisi Demirtaş’ın hafta sonu ziyaretleri sürüyorLiseli öğrencilerin “Siyer Yarışması” heyecanıLiseli öğrencilerin “Siyer Yarışması” heyecanıGaziantep Valiliği “16 yaşındaki çocuğa darp iddiası”nı yalanladıGaziantep Valiliği “16 yaşındaki çocuğa darp iddiası”nı yalanladı​Eğitim Bir-Sen Malatya Şubesi: 28 Şubat darbesinin sivil ayağıyla da hesaplaşılmalıdır​Eğitim Bir-Sen Malatya Şubesi: 28 Şubat darbesinin sivil ayağıyla da hesaplaşılmalıdırTürkiye'de 71 kişi daha Covid-19 nedeniyle vefat ettiTürkiye'de 71 kişi daha Covid-19 nedeniyle vefat etti
SIRADAKİ HABER