HaberlerGündemUyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla iki şüpheli yakalandı

Uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla iki şüpheli yakalandı

Balıkesir Valiliğinden yapılan açıklamada, şüphelilerin aracı ve üzerlerinde yapılan aramada 6 bin 680 sentetik uyuşturucu hap ele geçirildiği bildirildi.

Uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla iki şüpheli yakalandı

Valilik açıklamasında, "Balıkesir İl Jandarma Komutanlığınca, uyuşturucu madde imal ve ticaretine yönelik yapılan istihbari çalışmalar neticesinde, Altıeylül ilçesinde B.D. ve S.D. isimli şahısların uyuşturucu madde ticareti yaptıkları bilgisinin alınması üzerine şüphelilerin aracı ve üzerlerinde yapılan aramada 6 bin 680 sentetik uyuşturucu hap ele geçirilmiştir." denildi.

Cumhuriyet Savcılığının talimatı ile ele geçirilen malzemelere el konulduğu, şüpheliler hakkında adli tahkikata başlanıldığı kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER