HaberlerGündemUyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla 9 şüpheli tutuklandı

Uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla 9 şüpheli tutuklandı

Batman kent merkezinde 11 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda gözaltına alınan 10 şüphelinden 9’u, uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla tutuklandı.

Uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla 9 şüpheli tutuklandı

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Batman polisince ‘Uyuşturucu Madde Ticareti’ne karıştıkları tespit edilen şüphelilerin yakalanması için il merkezinde bulunan şüphelilere ait ikamet ve iş yerine yönelik 11 adrese eş zamanlı operasyon gerçekleştirildiği bildirildi.

Operasyonlarda 10 şüphelinin gözaltına alındığı ifade edilen açıklamada, “Yapılan operasyon neticesinde 44 kilo esrar, 5 kilo 88 gram toz esrar, bir kilo 9 gram bonzai maddesi, 44 gram metamfetamin, bir kilo 37 gram eroin, 2 hap, 2 ruhsatsız av tüfeği, 2 hassas terazi ele geçirilmiştir.” denildi.

Yapılan operasyon neticesinde adli mercilere sevk edilen bir şüpheli şahsın adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı belirtilen açıklamada, 9 şüpheli şahsın ise tutuklanarak cezaevine teslim edildiği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER