HaberlerGündemUyuşturucu operasyonunda 4 şüpheli gözaltına alındı

Uyuşturucu operasyonunda 4 şüpheli gözaltına alındı

Gaziantep'te bir işyerine düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 4 şüpheliyi gözaltına alınırken işyerinde 235 gram uyuşturucu ele geçirildi.

Uyuşturucu operasyonunda 4 şüpheli gözaltına alındı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, uyuşturucu ile mücadele kapsamında “torbacı” olarak tabir edilen sokak satıcılarına yönelik operasyon düzenlendiği belirtildi.

Operasyon kapsamında Şehitkamil ilçesi Selahaddin Eyyubi Mahallesinde bir iş yerine düzenlenen operasyonda işyerinde yapılan aramada, 200 gram esrar, 35 gram metamfetamin, 2 adet ruhsatsız tabanca ve uyuşturucu ticaretinden elde edildiği değerlendirilen bir miktar para ele geçirildiği ifade edildi.

Operasyonda gözaltına alınan 4 şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldığı ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER