HaberlerGündemUyuşturucu madde ticareti yapan 94 kişi tutuklandı

Uyuşturucu madde ticareti yapan 94 kişi tutuklandı

Adana İl Emniyet Müdürlüğü tarafından gözaltına alınan 769 kişiden 94'ünün tutuklandığı belirtildi.

Uyuşturucu madde ticareti yapan 94 kişi tutuklandı

Şubat ayında düzenledikleri çalışmaları kamuoyuyla paylaşan Adana İl Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucu ile mücadele kapsamında 586 olaya müdahale etti.

Yapılan çalışmalarda gözaltına alınan 769 şüpheli sorgulanmak üzere emniyete götürüldü. Sorgulamaların ardından mahkemeye sevk kararı verilen 94 kişi tutuklandı.

Ekipler yapılan aramalarda 17 kilogram bonzai, 7 bin 48 adet uyuşturucu hap, 5 kilo 131 gram esrar, 513 gram eroin, 325 gram metamfetamin, 313 gram kokain, 300 gram kannabionoid, 39 kök hint keneviri, 20 adet ruhsatsız tabanca, 6 adet tüfek ve 375 adet fişek ele geçirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER