HaberlerGündemUyuşturucu karşılığında çalıntı malzemeleri satın alan 4 şüpheli yakalandı

Uyuşturucu karşılığında çalıntı malzemeleri satın alan 4 şüpheli yakalandı

Gaziantep'te uyuşturucu karşılığında çalıntı elektronik malzeme satın aldığı belirtilen 4 şüpheli, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Uyuşturucu karşılığında çalıntı malzemeleri satın alan 4 şüpheli yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şahinbey ilçesi Düztepe Mahallesinde bir evde uyuşturucu satıldığı bilgisine ulaşıldığı belirtildi.

İhbar üzerine söz konusu eve düzenlenen operasyonda 4 şüphelinin gözaltına alındığı belirtilen açıklamada, evde yapılan aramada ise bir miktar uyuşturucu madde, uyuşturucu kullanma aparatları, hassas terazi, bir adet ruhsatsız tüfek ve çok sayıda çalıntı elektronik malzeme ele geçirildiği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Meteoroloji 8 il için turuncu kod verdiMeteoroloji 8 il için turuncu kod verdiBalıkesir'de ek Coronavirus önlemleri alındıBalıkesir'de ek Coronavirus önlemleri alındıİzmir açıklarında 9 düzensiz göçmen kurtarıldıİzmir açıklarında 9 düzensiz göçmen kurtarıldıVaka artışı yaşanan illerden olan Sakarya'da sıkı tedbirler getirildiVaka artışı yaşanan illerden olan Sakarya'da sıkı tedbirler getirildiİpekyolu Belediye Başkan Vekili Aslan ziyaretlerine devam ediyorİpekyolu Belediye Başkan Vekili Aslan ziyaretlerine devam ediyor
SIRADAKİ HABER