HaberlerGündemUyuşturucu karşılığında çalıntı malzemeleri satın alan 4 şüpheli yakalandı

Uyuşturucu karşılığında çalıntı malzemeleri satın alan 4 şüpheli yakalandı

Gaziantep'te uyuşturucu karşılığında çalıntı elektronik malzeme satın aldığı belirtilen 4 şüpheli, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Uyuşturucu karşılığında çalıntı malzemeleri satın alan 4 şüpheli yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şahinbey ilçesi Düztepe Mahallesinde bir evde uyuşturucu satıldığı bilgisine ulaşıldığı belirtildi.

İhbar üzerine söz konusu eve düzenlenen operasyonda 4 şüphelinin gözaltına alındığı belirtilen açıklamada, evde yapılan aramada ise bir miktar uyuşturucu madde, uyuşturucu kullanma aparatları, hassas terazi, bir adet ruhsatsız tüfek ve çok sayıda çalıntı elektronik malzeme ele geçirildiği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER