HaberlerGündemUşak'ta bir evde daha dogal gaz patlaması

Uşak'ta bir evde daha dogal gaz patlaması

​Uşak'ta dün 3, bugün de bir evde dogal gaz patlaması meydana geldi. Yaşanan patlamalar nedeniyle dün 6 kişi, bugün de 2 kişi yaralandı.

Uşak'ta bir evde daha dogal gaz patlaması

Edinilen bilgilere göre, sabah saatlerinde Kemalöz Mahallesi'nde bulunan bir apartmanın 3'üncükatında doğal gaz patlaması meydana geldi.

Patlamada 2 kişi yaralandı. Haber verilmesi üzerine kaza yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Dün 3 ayrı evde yaşanan patlamanın ardından Uşak Doğal Gaz Dağıtım Şirketi şu uyarıda bulunmuştu: "Şehre gaz tedariki yeniden sağlanırken can ve mal güvenliğiniz için aşağıdaki adımları takip edin. Servis kutusu regülatörlerini kendiniz açmayınız. Ocağınızın açma kapama düğmelerini kapalı tutunuz. Evinizi sık sık havalandırın, şüpheli bir durumda 187 acil çağrı hattını arayın."

Uşak’ta dün yaşanan doğal gaz patlamalarında 6 kişi yaralanmıştı.  

İLGİLİ HABERLER

Dışişleri Bakanlığından Hollanda'ya tepkiDışişleri Bakanlığından Hollanda'ya tepkiBakan Kasapoğlu'nun Ağrı temasları akşam saatlerinde de devam ettiBakan Kasapoğlu'nun Ağrı temasları akşam saatlerinde de devam ettiDenizli’de restoranda yangın çıktı: 3 ölüDenizli’de restoranda yangın çıktı: 3 ölüHakkâri'de 100 litre asit anhidrit maddesi ele geçirildiHakkâri'de 100 litre asit anhidrit maddesi ele geçirildiCan salı içerisinde ölüme itilen 31 düzensiz göçmen kurtarıldıCan salı içerisinde ölüme itilen 31 düzensiz göçmen kurtarıldı
SIRADAKİ HABER