HaberlerGündemUmut Kervanı Vakfı merhum Muhammed Emin Saraç için Somali'de sıcak yemek dağıttı

Umut Kervanı Vakfı merhum Muhammed Emin Saraç için Somali'de sıcak yemek dağıttı

Umut Kervanı İnsani Yardım Vakfı, ömrünü İslami çalışılmalara adayan, çok sayıda öğrenci yetiştiren ve kısa süre önce vefat eden Muhammed Emin Saraç için Somali'de muhtaçlara sıcak yemek dağıtımı yaptı.

Umut Kervanı Vakfı merhum Muhammed Emin Saraç için Somali'de sıcak yemek dağıttı

Yapılan çalışma ile ilgili Umut Kervanı Vakfı Genel Merkezinden yapılan açıklamada, "Türkiye'nin ve İslam âleminin önde gelen hadis, tefsir ve fıkıh âlimlerinden Muhammed Emin Saraç Hoca'mızın vefatı nedeniyle kendisi adına Somali Mogadişu'daki çadırlarda kalan mazlum halka sıcak yemek verilmiştir. Hocamıza Allah'tan rahmet, başta ailesi ve İslam dünyasına da başsağlığı dileriz. Mekânı cennet olsun inşallah." ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER