HaberlerGündemUmut Kervanı Vakfı merhum Muhammed Emin Saraç için Somali'de sıcak yemek dağıttı

Umut Kervanı Vakfı merhum Muhammed Emin Saraç için Somali'de sıcak yemek dağıttı

Umut Kervanı İnsani Yardım Vakfı, ömrünü İslami çalışılmalara adayan, çok sayıda öğrenci yetiştiren ve kısa süre önce vefat eden Muhammed Emin Saraç için Somali'de muhtaçlara sıcak yemek dağıtımı yaptı.

Umut Kervanı Vakfı merhum Muhammed Emin Saraç için Somali'de sıcak yemek dağıttı

Yapılan çalışma ile ilgili Umut Kervanı Vakfı Genel Merkezinden yapılan açıklamada, "Türkiye'nin ve İslam âleminin önde gelen hadis, tefsir ve fıkıh âlimlerinden Muhammed Emin Saraç Hoca'mızın vefatı nedeniyle kendisi adına Somali Mogadişu'daki çadırlarda kalan mazlum halka sıcak yemek verilmiştir. Hocamıza Allah'tan rahmet, başta ailesi ve İslam dünyasına da başsağlığı dileriz. Mekânı cennet olsun inşallah." ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER