HaberlerGündemUmut Kervanı “umut” olmaya devam ediyor

Umut Kervanı “umut” olmaya devam ediyor

Cizre Umut Kervanı, hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü vazifesi görmeye devam ediyor. İlçede tespit edilen 77 aileye gıda ve kırmızı et yardımı ulaştırıldı.

Umut Kervanı “umut” olmaya devam ediyor

Cizre Umut Kervanı İnsani Yardım ve Eğitim Kültür Derneği, Ramazan ayının habercisi mübarek "Üç Aylar"ın gelmesiyle muhtaç ve yetim yardım ulaştırma çalışmalarına hız verdi.

Bu kapsamda, hayırseverlerin bağışlarıyla, 77 muhtaç ve yetim aileye kırmızı et ile gıda yardımında bulunuldu.

Cizre Umut Kervanı temsilcisi Adar Aşut “Cizre Umut Kervanı olarak mübarek üç ayların gelmesiyle çalışmalarımıza hız verdik. Bu kapsamda daha önceden tespit ettiğimiz ve aylık olarak yardım ulaştırdığımız yardıma 77 muhtaç ile yetim ailemize, hayırseverlerimizin bağışlarıyla kırımızı et ile gıda kolileri ulaştırdık. Dini, dili, ırkı fark etmeksizin insani çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi. (İLKHA)

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER