HaberlerGündemUmut Kervanı Siirt'te Regaib Kandili'nde yüzlerce aileye yardım ulaştırdı

Umut Kervanı Siirt'te Regaib Kandili'nde yüzlerce aileye yardım ulaştırdı

Umut Kervanı İnsani Yardım Vakfı, üç ayların başlangıcı ve "Regaib Kandili" münasebetiyle Siirt ve Pervari'de yüzlerce aileye gıda yardımında bulundu.

Umut Kervanı Siirt'te Regaib Kandili'nde yüzlerce aileye yardım ulaştırdı

Kurulduğu günden bu güne ihtiyaç sahibi ilelere yardımda bulunarak muhtaç insanlara umut olan Siirt Umut Kervanı, üç aylar münasebetiyle birçok aileye yardımda bulundu.

Yaptıkları yardım çalışmaları ile ilgili değerlendirmede bulunan Siirt Umut Kervanı Başkanı Ramazan Tokdemir, manevi iklimin başlangıcı olan üç aylar münasebetiyle yıl boyunca yaptıkları yardım çalışmalarını daha da artırarak muhtaçlara ulaşmaya devam edeceklerini söyledi.

Üç ayların manevi anlamda Müslümanlar için değerli olduğu ve değerlendirilmesi gerektiği belirtilen Tokdemir, yardıma muhtaç olanlara ulaşma noktasında bu mübarek ayların fırsat olarak değerlendirilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Regaib Kandili, münasebetiyle daha önceden tespit edilen çok sayıda aileye gıda yardımında bulunduklarını ifade eden Tokdemir, "Hayırseverlerin ulaştırdığı bağışlarla bu rahmet ikliminde insanların sıkıntılarını gidermek için birçok ailemize giderek yardım ulaştırdık. Üç aylar münasebetiyle yaptığımız yardım çalışmalarını daha da arttıracağız. Yardımlarımızın daha fazla aileye ulaşabilmesi için hayırseverlerimizi bağış yapmaya davet ediyoruz. Muhtaçların ihtiyaçlarını karşılamak için tüm üye ve gönüllülerimizle daha fazla gayret edeceğiz." diye konuştu. (İLKHA)

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER