HaberlerGündemUmut Kervanı Siirt'te Regaib Kandili'nde yüzlerce aileye yardım ulaştırdı

Umut Kervanı Siirt'te Regaib Kandili'nde yüzlerce aileye yardım ulaştırdı

Umut Kervanı İnsani Yardım Vakfı, üç ayların başlangıcı ve "Regaib Kandili" münasebetiyle Siirt ve Pervari'de yüzlerce aileye gıda yardımında bulundu.

Umut Kervanı Siirt'te Regaib Kandili'nde yüzlerce aileye yardım ulaştırdı

Kurulduğu günden bu güne ihtiyaç sahibi ilelere yardımda bulunarak muhtaç insanlara umut olan Siirt Umut Kervanı, üç aylar münasebetiyle birçok aileye yardımda bulundu.

Yaptıkları yardım çalışmaları ile ilgili değerlendirmede bulunan Siirt Umut Kervanı Başkanı Ramazan Tokdemir, manevi iklimin başlangıcı olan üç aylar münasebetiyle yıl boyunca yaptıkları yardım çalışmalarını daha da artırarak muhtaçlara ulaşmaya devam edeceklerini söyledi.

Üç ayların manevi anlamda Müslümanlar için değerli olduğu ve değerlendirilmesi gerektiği belirtilen Tokdemir, yardıma muhtaç olanlara ulaşma noktasında bu mübarek ayların fırsat olarak değerlendirilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Regaib Kandili, münasebetiyle daha önceden tespit edilen çok sayıda aileye gıda yardımında bulunduklarını ifade eden Tokdemir, "Hayırseverlerin ulaştırdığı bağışlarla bu rahmet ikliminde insanların sıkıntılarını gidermek için birçok ailemize giderek yardım ulaştırdık. Üç aylar münasebetiyle yaptığımız yardım çalışmalarını daha da arttıracağız. Yardımlarımızın daha fazla aileye ulaşabilmesi için hayırseverlerimizi bağış yapmaya davet ediyoruz. Muhtaçların ihtiyaçlarını karşılamak için tüm üye ve gönüllülerimizle daha fazla gayret edeceğiz." diye konuştu. (İLKHA)

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER