HaberlerGündemUmut Kervanı Siirt'te Regaib Kandili'nde yüzlerce aileye yardım ulaştırdı

Umut Kervanı Siirt'te Regaib Kandili'nde yüzlerce aileye yardım ulaştırdı

Umut Kervanı İnsani Yardım Vakfı, üç ayların başlangıcı ve "Regaib Kandili" münasebetiyle Siirt ve Pervari'de yüzlerce aileye gıda yardımında bulundu.

Umut Kervanı Siirt'te Regaib Kandili'nde yüzlerce aileye yardım ulaştırdı

Kurulduğu günden bu güne ihtiyaç sahibi ilelere yardımda bulunarak muhtaç insanlara umut olan Siirt Umut Kervanı, üç aylar münasebetiyle birçok aileye yardımda bulundu.

Yaptıkları yardım çalışmaları ile ilgili değerlendirmede bulunan Siirt Umut Kervanı Başkanı Ramazan Tokdemir, manevi iklimin başlangıcı olan üç aylar münasebetiyle yıl boyunca yaptıkları yardım çalışmalarını daha da artırarak muhtaçlara ulaşmaya devam edeceklerini söyledi.

Üç ayların manevi anlamda Müslümanlar için değerli olduğu ve değerlendirilmesi gerektiği belirtilen Tokdemir, yardıma muhtaç olanlara ulaşma noktasında bu mübarek ayların fırsat olarak değerlendirilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Regaib Kandili, münasebetiyle daha önceden tespit edilen çok sayıda aileye gıda yardımında bulunduklarını ifade eden Tokdemir, "Hayırseverlerin ulaştırdığı bağışlarla bu rahmet ikliminde insanların sıkıntılarını gidermek için birçok ailemize giderek yardım ulaştırdık. Üç aylar münasebetiyle yaptığımız yardım çalışmalarını daha da arttıracağız. Yardımlarımızın daha fazla aileye ulaşabilmesi için hayırseverlerimizi bağış yapmaya davet ediyoruz. Muhtaçların ihtiyaçlarını karşılamak için tüm üye ve gönüllülerimizle daha fazla gayret edeceğiz." diye konuştu. (İLKHA)

İLGİLİ HABERLER

Dışişleri Bakanlığından Myanmar'daki şiddet olaylarına kınamaDışişleri Bakanlığından Myanmar'daki şiddet olaylarına kınamaTunceli'de sinema salonları 1 Nisan'a kadar kapalıTunceli'de sinema salonları 1 Nisan'a kadar kapalıMalatya'da 3,8 büyüklüğünde depremMalatya'da 3,8 büyüklüğünde depremİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyorİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyor​Adıyaman'da mahalle bahçeleri kurulmaya devam ediyor​Adıyaman'da mahalle bahçeleri kurulmaya devam ediyor
SIRADAKİ HABER